image
Kodak Foto Studio 158 Najtańszy fotograf w Warszawie

Promocja +
*
image

O Firmie Kodak Foto Studio 158

Opiekę nad studiem oraz koordynacją obsługi klientów sprawuje Grzegorz Kwaśny prowadzący firmę od ponad 28 lat. W swoim studiu zatrudnia wyłącznie specjalistów z wykształceniem fototechnicznym. Fotografia to dla nich nie tylko pasja, ale również profity z osiągnięć swoich prac w licznych konkursach jak i komercyjnych produkcjach. W studiu w atelier odbywają się sesje modelingowe, natomiast na parterze wykonuje się zdjęcia do wszystkich dokumentów.


Stawiamy na  profesjonalizm, dlatego zatrudniamy kadrę wyłącznie z wykształceniem fototechnicznym. Oferujemy kompetencję, cierpliwość i doświadczenie.
Nasi Specjaliści są zawsze do Twojej dyspozycji. Ilość wykonywanych usług, pozwala gwarantować najniższe ceny w Warszawie. Ilość posiadanego sprzętu, pozwala na realizację wielu zleceń jednocześnie. Twoje zamówienie i kilku innych osób, wykonamy w tym samym czasie od ręki lub następny dzień roboczy. Serdecznie zapraszamy.

Foto-Studio158 KODAK FOTO

Zapraszamy do firmy fotograficznej z tradycją.
Studio istnieje w miejscu powstałym w 1928 roku. W naszej ofercie znajdą Państwo pełną gamę usług fotograficznych takich jak zdjęcia do wszystkich dokumentów, personalizowane sesje modelingowe z przygotowaniem do pracy w TV, wydruki fotografii z kart pamięci, skanowanie negatywów i slajdów, reprodukcję starych fotografii, zdjęcia na płótnie, wydruki ploterowe do szerokości 110 cm i wiele wiele innych.

Co nas wyróżnia

CENA - oferujemy najniższą cenę na rynku
WYGODA - przyjmujemy płatności kartą
SZYBKOŚĆ - obsługa 3 osób jednocześnie
JAKOŚĆ - praca na sprzęcie Mitsubishi

Nasza Lokalizacja

Doświadczenie to nasz atut

Zdjęcia do wszystkich dokumentów od ręki na poczekaniu, dowolny wymiar, dowolny dokument. Z naszych rąk wyszło już ponad 200 tys. zdjęć identyfikacyjnych jak Wiza, dyplom, dowód, prawo jazdy, paszport, legitymacja, karta miejska, karta pobytu, itp. Wykonujemy na życzenie zdjęcia bez błysku dla osób z epilepsją fotogenną!