Strona główna Mapa serwisu Wersja polska English version

Przegrywanie kaset na DVD-Video

Początek przygody z nagrywaniem płyt DVD to przełom 1996/1997r. Jako pierwsza firma w Polsce wprowadzamy do oferty przegrywanie kaset na nagrywarce S-201 firmy Pionner z płytą 3.75GB (for authoring).

 

Dziś po ponad 22 latach płyta DVD nadal jest popularnym nośnikiem nagrań wideo a koszt za przegranie całej kasety VHS (niezaleznie od ilości minut) wynosi 43 zł (włącznie z profesjonalną płytą DVD)Tutaj pełny cennik.

Co nas wyróżnia: 

 • Profesjonalizm - Twoje kasety trafiają w ręce naszych specjalistów, każdy z nas ma kilkunastoletnie doświadczenie w swojej specjalizacji.
 • Jakość - płyty PRO na które nagrywamy Państwa materiały sprowadzamy bezpośrednio z japońskiej fabryki mając pewność, że nie otrzymacie podrobionego towaru który po roku będzie bezużyteczny
 • Gwarancja - otrzymujecie gwarancję na płytę z naszym nadrukiem na powierzchni, twarde duże pudełko DVD, poligrafię obwoluty z miejscem na wpisanie tytułu dla przegrywanego filmu.
 • Komfort - nagrany materiał zawiera dostęp do szybkiego wyboru scen (chaptery) umieszczonych co 10 minut wraz z ikoną w menu płyty dla każdego tytyłu.
 • Sprzęt - stosujemy zewnętrzne korektory podstawy czasu (TBC) stabilizujące obraz i odświerzające synchronizację, używamy wyłącznie magnetowidów serii PRO jak Sony SVO np. 5800 , Panasonic AG np. 7750.
 • Wygoda - umożliwiamy wykonanie zamówienia bez wychodzenia z domu, nasz kierowca lub firma kurierska UPS odbiera od Państwa i dostarcza do nas Wasze materiały.

 

Można wysłać do nas materiał za pośrednictwem kuriera UPS, wyślemy do Ciebie pracownika firmy UPS po odbiór paczki aby ją do nas dostarczyć. Wypełnij formularz zamówienia UPS.

Jeśli jesteś z Warszawy, możemy wysłać do Ciebie naszego kierowcę po odbiór materiałów do przegrania. Wypełnij formularz zamówienia naszego kierowcy.


Na płytę DVD przegrywamy z formatów:
VHS,  VHS-C,  S-VHS,  S-VHS-C,  D-VHS (digital VHS),  VIDEO 8,  Hi8,  Digital 8,  mini DV,  Micro MV,  mini HDV 1080i, mini HDV 1080p,  HDV 1080i (duża),  DVCPRO,  U-Matic low i high,  DV,  mini DVCAM,  DVCAM,  Beta  BETAMAX   Betacord,  Betacam SP,  M2 (MII),  Video 2000,  Laser Disc LD,  MPEG IMX,  BETACAM DIGITAL,  BETACAM SX,  XDCAM SD,  XDCAM HD,  HDCAM,  HDCAM SR


 

Skontaktuj się z nami

 • Al. Niepodległości 158
  02-554 Warszawa

 • 22 849 81 72

 • 22 646 45 27

 

Sonda

System VHS został opracowany przez
Copyright © 2021 Studio Kopiowania / Kodak Foto Studio i Atelier - Fotograf Mokotów. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Projekt i realizacja KAMPEKI